سامانه آموزش آنلاین

مقلات آموزشی

مقالات

قوانین و مقرارت

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قوانین و مقرارت فروش محصولات در وب سایت Mabedini

 

کلیه قوانین و موازین سایت Mabedini.ir  تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و پدید آورندگان است. ثبت نام و عضویت در هر زمان به معنای پذیرش کامل شرایط و قوانین وب سایت  از سوی کاربر است چنانچه تغییراتی در شرایط و قوانین حاصل شود شما توافق کرده اید که این تغییرات را پذیرش کرده اید. در صورت هر گونه به روز رسانی، انتشار موارد جدید از طریق همین صفحه و در بخش قوانین سامانه، اطلاع رسانی می شود. پس از هر انتشار شرایط و قوانین جدید جایگزین کلیه توافق های قبلی خواهد بود.

قوانین عمومی

سیات Mabedini.ir   هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات و یا مطالب موجود در صفحات کاربران ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی محتویات نظر نیست.

وب سایت Mabedini  در جهت ارایه خدمات آموزش ایجاد و طراحی شده است

اشخاص و مدرسینی که در وب سایت Mabedini  فعالبت می کنند مسئول تولید محتوا و اشتراک آن هستند. باید در خصوص مطالب ارایه شده به کاربران خود پاسخگو باشند

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
وب سایت Mabedini  به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از این پلتفرم، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

حق تکثیر و انتشار
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت، مانند متون و ترجمه ها، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط Mabedini  جزئی از اموال معنوی وب سایت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود محفوظ است  و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وکلای شرکت محفوظ می‏‌دارد

 

روشهای فروش :

در وب سایت Mabedini در دو دسته کلی محصولات و خدمات بفروش میرسد:

دسته اول خرید محصولات از بخش محصولات وب سایت :

در این بخش کاربرات بعد از خرید انتخاب محصولات و پرداخت وجه از طریق درگاه ها موجود در وب سایت می توانند به سرعت اقدام به دانلود کردن محصولات کرده و محصولات تا هر زمانی که اکانت کاربر در وب سایت وجود داشته باشد قابل دانلود است مگر در زمان خرید این نکته اعلام شده باشد

در صورتی که محصول شامل استرداد وجه باشد شرایط در صفحه محصول ذکر و به خریدار اعلام می گردد و وجه پرداخت شده بعد از دور روز کاری به حساب اعلام شده از سمت کاربر واریز و یا به صورت انی در کیف پول کاربر شارژ شده .

 

دسته دوم خرید اشتراک ماهانه(این بخش در حال راه اندازی می باشد):

در این روش کاربر بعد از پرداخت حق اشتراک می توانید از بخشهایی که برای آن کاربر در زمان خرید اشتراک در نظر گرفته شده است استفاده کند، این روش به صورت پیش پرداخت بوده و هیچ استردادی وجود ندارد.

 

با تشکر

محمد عابدینی

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟
آموزش BSD با محمدعابدینی

اولین مرکز آموزش BSD  و نخستین مرکز ارائه نرم افزارهای مبتنی بر BSD در ایران

کلیه حقوق این سایت متعلق به محمد عابدینی است که در زمینه آموزش BSD فعالیت می کند.
All rights are reserved for Mohammad Abedini 2019

Search

09356757020
محمد عابدینی
کرج 
مهرشهر
Your SEO optimized title